La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

1

3

@Kapitan hawk Lepsze jak LGBT.

0

@daniel32778 Dlaczego?

konto usunięte

0

@Kapitan hawk Bo więcej ludzi przyjdzie. Ale bym sobie poszedł w takim marszu z Marcinem Millerem.

0

@Kapitan hawk Bo uważam, to za chore. Oczywiście nie jestem za tępieniem takich ludzi, ale oni i tak robią, to co chcą. Więc robią niepotrzebne zamieszanie.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk jak zobaczyłem reklamę Sprite na stronie z dwoma chłopami usta przy ustach to tragedia.
https://images.app.goo.gl/YU2chzEEQjrbdPGDA
Dobrze że nie lubiłem Sprite od małego

0

@daniel32778 acha.
https://mobile.natemat.pl/blogi/pawelpieniazek/227343,kiedy-coming-out-w-disco-polo?
Muzyka disco od zawsze "sprzyjała" temu, co uważasz za chore.


0

@mysloner ja jak zobaczyłem tą reklamę to pocałowalem sie ze swoją kobietą a sprite tak samo smakuje, jak wcześniej.

0

@Kapitan hawk Geje i lesbijki są wszędzie. Do muzyki Disco Polo nic nigdy nie miałem. Właśnie zawsze mnie śmieszyły osoby, które ją krytykują, bo za jakiś czas np jest wesele i do niej tańczą.

0

@daniel32778 ale marsz w obronie disco polo jest kontrą do marszu LGBT. Odbywa się w ten sam dzień. Zapewne sami organizatorzy nie do konca czają bazę jeśli chodzi o disco. Trochę żałosne.

konto usunięte

0

@Kapitan hawk jeśli tak samo to dla mnie znaczy kwaśnie, szybko się wygazowuje przy każdym otwarciu odłożenie butelki na jeden dzień i dla mnie smakuje jak jakaś pochodna octu i kwasiło tak że zżerało mi gardło jak byłem mały, rok temu się napiłem dla próby i dalej to samo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?