- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1460 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1460 Culés
1
https://poranny.pl/marsz-rownosci-w-bialymstoku-szykuje-sie-kilkadziesiat-kontrmanifestacji-wszystkie-zostaly-zgloszone-na-20-lipca/ar/c1-14241693
Marsz w obronie Disco-Polo :D
Taka sytuacja...
3
@Kapitan hawk Lepsze jak LGBT.
0
@daniel32778 Dlaczego?
0
@Kapitan hawk Bo więcej ludzi przyjdzie. Ale bym sobie poszedł w takim marszu z Marcinem Millerem.
0
@Kapitan hawk Bo uważam, to za chore. Oczywiście nie jestem za tępieniem takich ludzi, ale oni i tak robią, to co chcą. Więc robią niepotrzebne zamieszanie.
0
@Kapitan hawk jak zobaczyłem reklamę Sprite na stronie z dwoma chłopami usta przy ustach to tragedia.
https://images.app.goo.gl/YU2chzEEQjrbdPGDA
Dobrze że nie lubiłem Sprite od małego
0
@daniel32778 acha.
https://mobile.natemat.pl/blogi/pawelpieniazek/227343,kiedy-coming-out-w-disco-polo?
Muzyka disco od zawsze "sprzyjała" temu, co uważasz za chore.
0
@mysloner ja jak zobaczyłem tą reklamę to pocałowalem sie ze swoją kobietą a sprite tak samo smakuje, jak wcześniej.
0
@Kapitan hawk Geje i lesbijki są wszędzie. Do muzyki Disco Polo nic nigdy nie miałem. Właśnie zawsze mnie śmieszyły osoby, które ją krytykują, bo za jakiś czas np jest wesele i do niej tańczą.
0
@daniel32778 ale marsz w obronie disco polo jest kontrą do marszu LGBT. Odbywa się w ten sam dzień. Zapewne sami organizatorzy nie do konca czają bazę jeśli chodzi o disco. Trochę żałosne.
0
@Kapitan hawk jeśli tak samo to dla mnie znaczy kwaśnie, szybko się wygazowuje przy każdym otwarciu odłożenie butelki na jeden dzień i dla mnie smakuje jak jakaś pochodna octu i kwasiło tak że zżerało mi gardło jak byłem mały, rok temu się napiłem dla próby i dalej to samo