- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1827 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
27
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1827 Culés
1
Thomas Bryant podpisze trzyletni kontrakt z Wizards o wartości 25 milionów.
Rodney Hood podpisze dwuletnią umowę z Blazers o wartości 16 milionów.
Tobias Harris planuje podpisać pięcioletnią umowę z Philadelphią o wartości 180 milionów.
Mike Scott ma podpisać dwuletni kontrakt z 76ers o wartości 9,8 miliona.
0
@student97r Woooooooooooooooooooooow..
Z tym Tobiasem to mnie Sixers zniszczyli. Ten gościu nie jest wart takiej kasy! Niektóre opcje się pewnie wysypały jak Ross i Brogdon, że w akcie desperacji podpisali tego Harrisa. Straszna lipa, ale zobaczymy co to będzie.
1
@student97r Randle w NYK 63/3 lata
0
@BartqRKO A jeszcze nie wiemy co z Butlerem? także sypie się cały plan Phili.
0
@BartqRKO No kogoś musieli podpisać, bo Butler chyba tam nie zostanie. Kasa wielka, salary cap może być problemem w przyszłości.
DeMarre Caroll podpisał z San Antonio Spurs dwuletni kontrakt o wartości 12 milionów.
Julius Randle podpisał z Knicks trzyletni kontrakt o wartości 63 milionów.
0
@fart Mam nadzieję, że Butler i Kawhi trafią do Clippers w takim razie. Pięknie by to siadło.
0
@student97r Jeszcze sporo zostało ;)
0
@fart Myślałem, że gorzej mają z kasą 76ers. :) Mój błąd. ;)
0
@BartqRKO Bardzo bym się cieszył ;) z takiego scenariusza, ale Miami bardzo kusi Butlera grą u siebie.
0
@fart No właśnie Sixers słabo mają z kasą. Zaraz Simmons dostanie maksa i Sixers są w kropce, a potrzeba jeszcze wielu zawodników.
0
@BartqRKO Ja bym bardzo rozpaczał po Reddicku, bo taki zawodnik to prawie jak skarb. To poważna strata.
0
@student97r Ale w przyszłości mogą mieć problem z kasą a przed nimi jeszcze nowa umowa z Simmonsem co prawda za dwa lata ;) ale z kaską będzie ciężko.
0
@student97r Utrata J.J to poważna strata zobaczymy co z tym zrobią 76.
0
@BartqRKO Tak tak już niedługo nowa umowa z Simmonsem ;)
0
@fart No w przyszłości ten kontrakt może ich obciążyć. Są niektóre drużyny, które coś o tym wiedzą np. Rockets.
0
@student97r Przeraża mnie też kontrakt Middletona w Bucks. W 5 lat zarobi 180 milionów. Gdyby zaliczył jakiś niespodziewany zjazd, albo doznał kontuzji to cała ta organizacja jest w konkretnej dupie. Duży kontrakt i jeszcze Giannis obok czekający na to co się wydarzy. Lubie Krisa, ale moim zdaniem to ryzykowny ruch. Mimo wszystko musieli to zrobić, bo inaczej odszedłby pewnie do innej drużyny.