- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1129 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1129 Culés
0
witam, takie pytanko. Bylem dzisiaj zglosic utrate dowodu osobistego, a po 2 godzinach znalazlem go. Pytajac pania w urzedzie powiedziala mi, ze dowod jest juz "niewazny?". Mam lot jutro o 7 rano do Irlandii. myslicie ze beda go konkretniej sprawdzac? (dowod jest jeszcze wazny, do tego mam legitymacje) jak mysliscie?
0
niestety paszportu nie posiadam, ale mysle ze nie sprawdzaja tego tak dokladniej.
2
@adekwatna Lec bez strachu
2
@adekwatna poszlo na policje :) bez waznych dokumentow chcesz leciec? nie pozwole.
1
@MarioVeB! tez tak mysle, dam znac jak mi poszlo :D
0
@adekwatna Nie dostałeś w Urzędzie kartki ze czekasz na wyrobienie nowego dowodu?
0
@PanRol dostalem, ale znalazlem swoj stary wlasnie
0
@PanRol w sensie ze dostalem wniosek o nowy dowod i go wyslali juz
0
@adekwatna Specem nie jestem, ale ta kartka z pieczątką i podpisem chyba pełni funkcje dowodu dopóki nie dostaniesz plastiku.
1
@PanRol "zaswiadczenie nie jest dokumentem podrozy i nie upowaznia do przekraczania granicy RP'
0
@PanRol Niestey ,ale nie dlatego całe szczescie ,że stary dowod przypadkiem się pojawił.
@adekwatna w razie problemu z dowodem miej ta kartke przy sobie. Kto wie może się przyda
0
@MarioVeB! Wezme w razie W czy cos, ale mysle ze bez problemu bedzie