La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

1

Najwięszym minusem potencjonalnego przyjścia Neymara jest sprzedaż i Dembele i Coutinho. Patrząc na na to kto prowadzi ten zespół z ławki i na to że Neymar często łapie kontuzje to na skrzydle będzie grał albo Griezmann albo Roberto. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że ani Francuz ani Hiszpan nie mogą nam zaoferować na tej pozycji nawet odrobiny tego czego moglibyśmy się spodziewać po jednym z dwójki Coutinho, Dembele. Dlatego przyjście Neymara na tak, ale sprzedaż obu naszych skrzydłowych zdecydowanie na nie. Ktoś z tej dwójki musi zostać bo będziemy póżniej mieli duży kłopot.

3

@kamiVeB Griezmann nie może zaoferować nawet odrobiny tego co Coutinho na tej pozycji? z czystym sumieniem? serio?

1

@kamiVeB Przecież Coutinho grał u nas na skrzydle kaszanę już większej się nie dało zaoferować, ale to jedna z ofiar naszego genialnego trenera.

0

@MesQueUnClub_87 Na skrzydle nie.

1

@kamiVeB Cou u nas na skrzydle to dawał chyba mniej nawet niż ten Roberto nieszczęsny ostatnimi czasy, a stwierdzenie że AG nie będzie w stanie dać więcej to jakaś parodia totalna

0

@daniel32778 Głównie wynikało to z tego że przez większość czasu był niewidoczny.

0

@luna666moon Podaj mecz kiedy Griezmann grał na skrzydle

0

@kamiVeB A co Coutinho nam oferuje na tej pozycji bo chyba mi coś umknęło? asyst brak, goli brak, pomocy w obronie brak, i Griezmann z tego totalnego "brak" nie da nawet odrobiny... hmm

PS na Mundialu grywał na skrzydle

0

@MesQueUnClub_87 Ma pojedyńcze przebłyski na przykład mecz z Sevillą, mecz z United których według mnie Griezmann na skrzydle by w ogóle nie miał, już wolałbym tam Suareza dać.

0

@MesQueUnClub_87 Na którym Mundialu, bo w Rosji Griezmann prawie zawsze grał pod napastnikiem na 10 a w dwóch meczach z Giroud z przodu?

1

@kamiVeB Zespół w sezonie rozgrywa około 50 spotkań, a on miał 2 czy 3 przebłyski, sądzisz, że Francuz byłby jeszcze gorszy na podstawie własnej wyobraźni, otóż gorzej się nie da na światowym poziomie.

https://zapodaj.net/images/a5c5c3216695c.jpg

Nie pamiętam, który to był mecz

1

@kamiVeB A przesledziles w ogóle jego karierę? W Realu Sociedad rozegrał prawie 100 meczów jako lewo skrzydłowy zachowując dobra średnia bramek i asyst. Zarówno w Atleti jak i we Francji zdarzało mu się także grać na lw i to z niezłym efektem. Antek jest niewątpliwie lepszym skrzydłowym niż Cou aktualnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?