La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2193 Culés

konto usunięte

1

Odnośnie sytuacji w wwe i jakie podobno mają zmiany nastąpić :

Kilka informacji nt, zmian w programach RAW i SmackDown.
Zdaniem Dave'a Meltzera z Wrestling Observer Radio, WWE są bardzo świadomi tego że, stracili kontakt z kluczową grupą demograficzną - nastolatkami.
Podobno obawiano się, że całkowicie stracą nastoletnich widzów, gdy jesienią rozpoczną się tygodniówki od AEW.
Niedawne próby WWE dotyczące bardziej wyrafinowanego produktu mają działać na rzecz utrzymania nastoletnich fanów i tworzenia nowych w tej grupie demograficznej. Jest poczucie, że muszą wziąć ten nowy, ostrzejszy "edgy" kierunek.
Odnośnie zawodników, którzy mogą łączyć się z nastolatkami, Meltzer zauważył, że w main rosterze nie ma zbyt wielu młodych talentów, ale możemy zobaczyć niektóre z nich wkrótce.
Push dla US Championa Ricocheta ma miejsce prawdopodobnie, aby wzbudzić zainteresowanie wśród nastolatków. Nowy dyrektor wykonawczy RAW, Paul Heyman, jest mocno za Ricochetem. Meltzer zauważył, że Ricochet to talent, który może spodobać się nastolatkom i jest to nowy cel dla WWE - aby upewnić się, że nastolatkowie nie pójdą do AEW przed ich cotygodniowym programem telewizyjnym, który rozpocznie się jeszcze w tym roku.
WWE NXT Tag Team Champions Street Profits są nadal częścią brandu czarno-złotych.
Ich występ na RAW w tym tygodniu nie był postrzegany jako oficjalny call-up, ale oczekuje się, że pojawią się na RAW kilka razy w najbliższym czasie.
Jeśli chodzi o poniedziałkowy występ, Meltzer zauważył, że w grę wchodziło wiele kulisów. Jeszcze nie wiadomo, co one oznaczają, ale może to mieć związek z tym, że Triple H nie chce jeszcze Forda i Dawkinsa w main rosterze. Meltzer spekulował również, że The Profits pojawili się dzięki nowemu Paulowi Heymanowi, który miał swoje wkład w tym tygodniu. Być może pojawili się jako „ruch Heymana”, aby uzyskać nowe, świeże postacie w programie.
Zauważono również, że może dojść do interesującej sytuacji z Heymanem i nowym dyrektorem wykonawczym SmackDown Ericiem Bischoffem, z potencjalną „walką” o to, kto zdobędzie najlepszych zawodników z NXT na swoim brandzie. Istnieje również potencjalny problem z Triple H'em, który chce zachować kilka gwiazd na NXT, dopóki nie poczuje, że są oni gotowi do call-upu. Nadal nie ma oficjalnego stanowiska, jak Triple H wpisuje się w najnowszą sytuację w WWE z zatrudnieniem Heymana i Bischoffa, ale jest tam ciekawy temat z NXT i potencjalnymi powołaniami.

0

@Chwytliwy Vince and Bartomeu out

konto usunięte

0

@negreanu Vince lepszy

0

@Chwytliwy No Vince to rekin biznesu jednak, co nie zmienia faktu, że obaj najlepsze co mogą zrobić to zejść ze sceny. I pomyśleć, że Papa Vince mógł mieć jeszcze UFC...

konto usunięte

0

@negreanu Vince to ogarnia jako tako, a bartomeu od początku jest beznadziejny, Vince >>>>>>>>>>>>>>Bartomeu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?