- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1733 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1733 Culés
0
Atletico kupuje masowo z Portugalii, co wydaje się być logiczne-blisko, podobna kultura i łatwość aklimatyzacji.Ale tak nie jest . Oto wcześniejsze transfery między TOP3 obu lig od sezonu 11/12:
-Gelson Martins
- Nelson Semedo
-Gaitan
-Danilo
-Jackson Martinez
-Jan Oblak
-Roberto
-Insua
-Falcao
-Ruben Micael
-Fabio Coentrao
Z 11 zawodników, karierę zrobiło 2. Przeskok między TOP 3 w Portugalii, a Hiszpanii jest olbrzymi i wydaje mi się, że teraz może być podobnie. Ciekaw jestem, jak wyjdzie to Atletico, ale obstawiam, że odłączą się od Barcelony i Realu i stworzą grupę walczącą o LM z Sevillą i Valencią.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pressinho 2 zrobiło tylko? Mi się wydaje, że więcej - Coentrao, Oblak, Falcao, Jackson też dobry był, ale się połasił na Chiny.
0
@puyol_presidend5 Oblak i Falcao. Jackson w 15 meczach strzelił dwie bramki i miał dwie asysty, czyli raczej słabo. Coentrao miał być konkurentem Marcelo, a tułał się po wypożyczeniach. Tylko jego początek w Realu był obiecujący.