La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2146 Culés

konto usunięte

1

Suns planują zwolnić Korvera. Jego usługami mają być zainteresowani Lakers, 76ers i Bucks.

0

@student97r Lejki tym czekaniem na Leonarda sporo ryzykują bo w zasadzie ci najlepsi z FA już wybrani. Jestem ciekawy jak to się wszystko skończy.

konto usunięte

0

@fart No właśnie pisałem, że Lakers muszą czuć się bardzo mocno czekając na Leonarda. Sporo zawodników już zostało podpisanych. Podobno Iguodala może trafić do Lakers, Rondo ma ofertę, ale też czeka. Myślę, że być może Stephenson zostanie znowu podpisany, być może McGee. Korver też by się im przydał, bo to fantastyczny strzelec. Na razie mają 5 zawodników: LeBron, Davis, Kuzma, Dudley i Daniels.
Decyzja Kawhi może być dzisiaj, więc zobaczymy.

0

@student97r To nic oficjalnego ale podobno Leonard zostanie na jeden sezon w Raptors i odejdzie, ale to plotki więc zobaczymy co się wydarzy i nie zapominajmy, że wciąż na rynku jest Boogie tylko, że on chce sporo kasy ;D i zgadzam się KK to świetny strzelec i mam nadzieję, że jeszcze powalczy o pierścień.

konto usunięte

0

@fart Zobaczymy. Cousinsowi raczej nikt nie da wielkich pieniędzy w tym sezonie. Zdziwiłbym się, gdyby dostał wysoki kontrakt. Ogólnie bardzo jestem ciekawy decyzji Kawhi i składu Lakers. Mam też nadzieję, że będą jakieś głośne wymiany. :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?