La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1460 Culés

1

La rambla rok temu gdy Segura załatwiał nam transfery:
Segura? Jaki Segura? Brawo Abidal! Świetna robota! Super ze jesteś!
La rambla po nieudanym sezonie i sfrustrowana zostaniem Valverde:
Segura to twoja wina! Przez Ciebie jest tak beznadziejnie! Oby go wyp... koniec tego!

0

@AlwaysBlaugrana Przecież było napisane, że za transfery był odpowiedzialny Segura i Abidal praktycznie nie miał na to żadnego wpływu, bo to Segura miał ostatnie słowo. Też początkowo uważałem, że to Abidal, ale jeszcze w tamtym roku ktoś pisał, że to Segura.

3

@daniel32778 No ja pisałem. Bo ludzie przypisywali Abidalowi wszystkie zasługi a teraz nagle sobie o segurze przypomnieli i jednak on jest winny. Widać jak ludzie na tej stronie zależnie od własnych upodobań potrafią kogoś o wszystko oskarżać, a gdy ktoś coś zrobi według nich dobrze nie chcą mu przyznać zasług.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?