La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

2

Semedo do Atletico, Cancello do Barcelony a pieniążki do Juventusu. Wyceniaja go na 60 milionów, a sportowo wydaje się że skorzystalibyśmy, so why not ?

0

@panczo różnie może być- jednak chciałbym lepszego prawego obrońcę niż posiadamy Obecnie

0

@panczo Z prawa obrona zawsze mieliśmy problem. Poza Alvesem nie przypominam sobie żebyśmy mieli zawodnika z Topu. Pamiętam jak Puyol grał na PO może to jest rozwiązanie jakby przyszedł dodatkowy stoper?

1

@panczo Cancelo jest cienki.

konto usunięte

6

@panczo Cancelo w obronie jest słaby. Dlatego choćby w reprezentacji Semedo go wygryzl. Ten gość nadaje się co najwyżej na wahadlowego. Ma też skłonności, że nie trzyma taktyki. Poleci do przodu a potem autostrada po jego stronie. Ten sam problem co z grubym Marcelo

0

@Gaucho Cancelo to kot!! W końcu PO z prawdziwego zdarzenia, a nie półśrodki!

0

@Maciek069 ja na PO bym widział Cancelo i jako zamiennik Dany da Costa z Niemiec świetny a roberto won i Semedo sprzedać

konto usunięte

1

@MartiNJ11 Roberto zostaje. Trochę szacunku. Nudne te twoje trolowanie. Zastosuj radę która dałeś Roberto.
Dla wszystkich będzie wtedy tu lepiej
P. S Cancelo do tarcia chrzan się nadaje.

0

@MarioVeB!ROBERTO jest za słaby

konto usunięte

1

@MartiNJ11 Grunt, że w Barcy myślą inaczej.

0

@MarioVeB! Niestety

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?