La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1445 Culés

0

Ciekawe co z tym de Ligtem..
1 - Albo dołączy do Nas i jest wszystko dogadane
2 - Albo zostanie w Ajaxie na kolejny sezon, najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Po zakończeniu sezonu mówił, że jest to brane pod uwagę.
3 - Albo odejdzie do takiego Juve/PSG i będzie zarabiał petromiliardy.

Jednak uważam, że najlepsze rozwiązanie dla niego to pozostanie na kolejny sezon w Ajaxie i dołączenie do Nas za rok. A to co piszą media trzeba brać przez pół ;) A niektórzy za bardzo to wszystko przeżywają. Może dowiemy się za niedługo jak to będzie, albo poczekamy do końca okienka.

4

@VamosGirl No tak, bo u nas by grał za paczkę ryżu. Z tego co wiem to my jesteśmy klubem który najwięcej wydaje na pensje.

0

@Criss18Barca Jednak z doniesień mediów to w Juve czy takim PSG by dostał więcej niż u Nas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?