La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1092 Culés

konto usunięte

0

Szybkie pytanko do osob oosiadajacych Fife 19. Czy jedyna wersja to ta z Ronaldo na okladce? Pytam, ponieważ jestem wlasnie w sklepie i jest pudełko z Neyem, De Bruyne i Dybala, ale to tylko tektura, zas w srodku jest pudełko z Ronaldo... Niby to detal, ale wole sie upewnic, bo jak cos to kupię w innym sklepie, gdzie jest okladka z tymi 3 piłkarzami.

0

@LuisSalvano okładka z 3 pilkarzami jest git, to chyba pokłosie tej informacji o rzekomym gwałcie Cristiano

konto usunięte

0

@LuisSalvano Gdzie byłeś na początku roku lol? Nowa okładka Fify 19 to efekt zerwania umowy pomiędzy EA i Cristiano po wiadomości o gwałcie dokonanym przez CR-a.

konto usunięte

0

@FutbolowyJanusz Chodzi mi o to, ze z Neyem to tylko tekturowe opakowanie, a w srodku jest juz normalne pudełko z gra, a na okładce Ronaldo.

konto usunięte

0

@LuisSalvano może to jakiś refurbish sprzedawcy - gra mogła się klientowi nie spodobać, zwrócił ją, a w sklepie wrzucono ją do nowego kartonu i wystawiono ponownie na sprzedaż.

konto usunięte

0

@FutbolowyJanusz Mowa o Media Expert. Maja 3 sztuki i kazda w takim wydaniu.

konto usunięte

0

@FutbolowyJanusz Czyli pudełko z płytą powinno byc z Neyem, tak?

0

@LuisSalvano spokojnie, gra jest legit nie bój sie

konto usunięte

0

@FCBMati10 Nie o to chodzi. Po prostu chce pudełko z ta nowa okladka, a nie stara z Ronaldo :D

0

@LuisSalvano aaa xD

konto usunięte

0

@LuisSalvano myślę, że tak. Chyba mają nadstan pudełek z Ronaldo i upychają grę do nowych kartonów, byleby się sprzedało.

konto usunięte

0

@LuisSalvano opłaca xi się kupować Fife 19 jak za dwa miesiące fifa 20?

konto usunięte

0

@adamek1910 9Ozl, a nie wiem, czy bedzie wielka roznica miedzy nia a Fifa 2O. No i nowa pewnie za 2OOzl bedzie.

konto usunięte

0

@FutbolowyJanusz Ok, poszedłem do kasy i tam normalnie mieli te aktualne wersje :) Na wystawie tylko puste, wystawowe pudełka byly.

konto usunięte

0

@LuisSalvano no i gitara. Miałem pisać, abyś się zapytał w sklepie o ten stan rzeczy. Mam nadzieję, że jakoś się będziesz dobrze przy niej bawił. :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?