La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 737 Culés

1

Stanowski w formie! Co za golazo.
https://x.com/Czubiniakk/status/1147996727179382784

Szczerze mówiąc, za każdym razem jak palnie coś głupiego to myślę sobie "to granica, której nie da się przekroczy". Za każdym razem się mylę.

7

@BigShaq Ja ze Stanem mam problem. Bo z jednej strony lubię jego styl pisania, dobrze prowadzi biznes Weszło, jako prowadzący Stanu Futbolu też w miarę daje radę, ale z drugiej strony hipokryzją wieje od niego aż za często. I tak jak tu słusznie zauważył ktoś, wypowiada się na dużo tematów, o których niekoniecznie ma pojęcie, ale z racji tego iż jest popularny, to postanawia się podzielić swoimi przemyśleniami, co by pokazać, jaki to on jest obeznany na wielu płaszczyznach tematycznych.

2

@damianex10 mam podobnie. Jeśli pisze o piłce (zwłaszcza felietony itd, niekoniecznie jego tweety) - klasa. Jednak te pierdoły, które często pisze na tt o tym o czym nie ma pojęcia i jeszcze będzie się kłócił z ludźmi (którzy mają często rację i znają się na tym np. Maciek z Kartomanii i akcja z fifą) mnie przeważają. Jego teksty lubię, ale jako osobę nie. Topowy Polski hipokryta.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?