La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1174 Culés

1

Niby człowiek wie, ale jednak..


konto usunięte

6

@BigShaq serio chcecie powrotu takiej rozkapryszonej gwiazdeczki, która za nic ma zobowiązania jakich się podjęła? Ja rozumiem raz wycofać się czy odejść z jakiegoś miejsca ale nie kolejny raz odwalac cyrk i stroic fochy jak dziecko bo coś się nie podoba. Podpisało się umowę, poleciało się na pieniądze to wypełnić kontrakt. To niejebajka Panie Neymar Jr to życie.

0

@Lamora A jakie to ma znaczenie czy go chcemy czy nie? jak klub i szatnia będą go chcieli to nic na to nie poradzisz ani Ty, ani ja, ani on, ani nikt z tej strony.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o nas zwykłych kibiców. Tu chodzi o zasady naszego klubu, o nasze znane na całym świecie hasło. Chyba Xavi powiedział, że w Barcelonie nie ma miejsca dla piłkarzy, którzy z niej odeszli. Są wyjątki jak Pique ale on wrócił i gra całym sobą dla klubu. Mam wrażenie, że po odejściu Puyola, Xaviego i Iniesty szatnia straciła kręgosłup moralny. A może i sam klub.

8

@Lamora Gdybym mógł mieć jakiś wpływ na to co tam się dzieje to chciałbym z powrotem koszulek w paski, technicznych wirtuozów w środku pola, ofensywnego trenera, który się rozkoszuje pięknym footballem czy starej dobrej La Masii, ale jestem jedynie obserwatorem, nie akceptuje obecnego stanu rzeczy, ale jedyne co mogę to czekać na lepsze czasy.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 tylko tyle nam pozostaje. Ja się tylko odnoszę do tego czemu ludzie chcą Neymara z powrotem. A do tego uważam to co wyżej napisałem. Źle się dzieje w naszym klubie i smutno mi z tego powodu. Nie dla samej piłki kibicuje Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?