- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1174 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1174 Culés
1
Niby człowiek wie, ale jednak..
6
@BigShaq serio chcecie powrotu takiej rozkapryszonej gwiazdeczki, która za nic ma zobowiązania jakich się podjęła? Ja rozumiem raz wycofać się czy odejść z jakiegoś miejsca ale nie kolejny raz odwalac cyrk i stroic fochy jak dziecko bo coś się nie podoba. Podpisało się umowę, poleciało się na pieniądze to wypełnić kontrakt. To niejebajka Panie Neymar Jr to życie.
0
@Lamora A jakie to ma znaczenie czy go chcemy czy nie? jak klub i szatnia będą go chcieli to nic na to nie poradzisz ani Ty, ani ja, ani on, ani nikt z tej strony.
0
@MesQueUnClub_87 Tu nie chodzi o nas zwykłych kibiców. Tu chodzi o zasady naszego klubu, o nasze znane na całym świecie hasło. Chyba Xavi powiedział, że w Barcelonie nie ma miejsca dla piłkarzy, którzy z niej odeszli. Są wyjątki jak Pique ale on wrócił i gra całym sobą dla klubu. Mam wrażenie, że po odejściu Puyola, Xaviego i Iniesty szatnia straciła kręgosłup moralny. A może i sam klub.
8
@Lamora Gdybym mógł mieć jakiś wpływ na to co tam się dzieje to chciałbym z powrotem koszulek w paski, technicznych wirtuozów w środku pola, ofensywnego trenera, który się rozkoszuje pięknym footballem czy starej dobrej La Masii, ale jestem jedynie obserwatorem, nie akceptuje obecnego stanu rzeczy, ale jedyne co mogę to czekać na lepsze czasy.
0
@MesQueUnClub_87 tylko tyle nam pozostaje. Ja się tylko odnoszę do tego czemu ludzie chcą Neymara z powrotem. A do tego uważam to co wyżej napisałem. Źle się dzieje w naszym klubie i smutno mi z tego powodu. Nie dla samej piłki kibicuje Barcelonie.