La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1279 Culés

16

Jezeli ktos mialby wrocic do tego klubu to Alves, a nie n.
Alves okazal szcunek i zostal w momencie bana.
Neymar wyszedl w sposob poprostu chamski. Tutaj wychodzi postawa fanboyow i te wartosci za ktorymi tak sie tu rzekomo teskni.
Mes que un club - ktos to jeszcze pamieta?

2

@Szklaner Na pewno nie Bartomeu.

konto usunięte

10

@Szklaner Szkoda że samego "mes que un club" nikt nie rozumie. Tutaj jest świetny artykuł w skrócie na ten temat: https://www.fcbarca.com/67369-co-to-znaczy-quotmes-que-un-club-quot.html

7

@IAmBackCules to mnie strasznie irytuje. Ludzie myślą, że mes que un club na wzór jakiejś moralnej świątyni postępowania.

konto usunięte

6

@BigShaq "Brak reklam na koszulkach". Po prostu XD

0

@IAmBackCules o! Właśnie! xD

0

@BigShaq nie zadna swiatynia, a organizacja m.in oparta o wychowywanie mlodych w oparciu o sport, druzyne i fair play. Ale sadzac po twoim avatarze to skoro masz takiego ulubienca to masz cos takiego daleko gdzies.

0

@IAmBackCules to akurat w niczym nie przeszkadza, no chyba ze fanatykom.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?