La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

4

Tymczasem w klubie plotki o 4-2-3-1, a skończy się ulubionym Valdka 4-4-2 i przynajmniej dwóch pivotów.

2

@Barca_Big_Moment Rakieta i ogień na tłoki.

5

@Barca_Big_Moment Valdek zawsze grał 4-2-3-1,ale w Barcie kazali mu zmienić na 4-3-3, po czym w obliczu kontuzji Dembele zaczął grać 4-4-2. A że funkcjonowało to nieźle to przy tym pozostał. Jednak obecnie przydałoby się 4-2-3-1.

konto usunięte

3

@Barca_Big_Moment Busquets z Vidalem w środku. Rakitic z Semedo po bokach. Ahhhh już widzę ta kreacje w drugiej lini.

konto usunięte

7

Powiedzcie, czy Wam się nie znudziło codziennie po kilka razy o tym samym pisać?

2

@Odesseiron Uwazaj, bo 10 raz napiszą, ze ktoś nie ma poczucia humoru, pomimo tego, ze pisza codziennie przynajmniej raz lub 2 razy ta sama rzecz.

3

@Odesseiron I mówi to gościu który codziennie rano pisał na Rambli dzień dobry do nikogo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?