La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

16

Ależ to nowe Stranger Things jest dobre!

0

@goldenboy dla mnie 8/10 do momentu jak ten potwor zaczol biegac po ulicy slabo to wygladalo od momentu potwora 5/10

1

@goldenboy Ja przestałem oglądać po pierwszym sezonie.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid @goldenboy Pierwszy sezon jakoś zmęczyłem. W drugim się poddałem. Nie czaję w ogóle fenomenu tego serialu

1

@Odesseiron Dokładnie mam to samo.

1

@Odesseiron To jest serial z gatunku: Obejrzeć w dwa dni dobrze sie bawiąc i zapomnieć. Niezobowiązująca rozrywka, nie wymagająca jakiegoś wytężania mózgownicy. Siadasz wieczorem, oglądasz 5 odcinków z rzędu i tyle. No i w nim jest w sumie coś dla każdego, dzieciaki mają fajne napisane postaci, "nastolatkowie" dostają swój "pseudo-horror" a dorośli mogą sobie powspominać jak to w latach 80-tych było :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?