- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1686 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1686 Culés
9
Po dzisiejszym transferze, majac najlepszego gracza w historii, dwoch z najlepiej zapowiadajacych sie graczy mlodego pokolenia, dwoch bylych, najlepszych graczy ligi angielskiej i do tego doswiadczona kadre, to w normalnym wypadku juz mialbym obgryzione paznokcie od nog do samych kolan w oczekiwaniu na nadchodzacy sezon.
Niestety, po ostatnim pokazie lenistwa naszych graczy i kompletnej bezplciowosci trenera boje sie o powtorke ostatniego sezonu Rijkaarda.
Jesli mnie pamiec nie myli, dostal on takie "zabawki" jak Thuram, Zambrotta i przede wszystkim Henry a mimo to dal rade zajac 3 miejsce w La Lidze i odpasc z MU po slabym dwumeczu. Tak sie konczy brak kontroli nad zawodnikami.
O ile o lige bym sie nie martwil bo Real jest pograzony w jeszcze w wiekszym marazmie a meczacy model gry Atleti meczy takze ich samych na dluzsza mete, o tyle w LM moga byc te same problemy gdy dojdzie do dwumeczu z druzyna podobnego do nas kalibru.
Oj jak ja bym chcial rowniez, "transfer" szkoleniowca, ktory ma pasje i potrafi ja zaszczepisc rowniez zawodnikom...
2
@El dominatore nadal brakuje detali, jak lewy obrońca, i prawy
0
@El dominatore Którzy to dwóch najlepiej zapowiadających sie graczy młodego pokolenia? Rozumiem, że ta dwójka to odpowiednio TOP1 i TOP2, a nie po prostu czołówka, nie koniecznie na pierwszych dwóch miejscach? To samo dwóch, byłych najlepszych graczy ligi angielskiej? Pewnie jeden to Suarez, który był nim 6 lat temu... w przypadku piłkarza to prehistoria, a drugi?
2
@Chwytliwy Mimo wszystko najbardziej brakuje kogos takiego jak Pep albo Lucho, ktorzy pokazali pazur na poczatku i dali do zrozumienia graczom, ze albo beda zapier albo transer aut (Deco, Ronnie) ew. lawa (Pique).
0
@Makalu " Dwoch Z najlepiej zapowiadajacych sie graczy mlidego pokolenia".
Nie musze tlumaczyc, prawda?
3
@El dominatore Owszem, ale także brakuje nadal detali, dla mnie prawa obrona to dno, lewa nie ma rywala dla alby, ani nawet zmiennika, o środku defensywy to znacie moją opinie, przy ew odejściu Ivana i ew Alenii będzie trzeba zakupić kolejnego pomocnika(ahh, Van De Beek) , jest co łatać w tej kadrze prócz trenera