La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1828 Culés

konto usunięte

0

Cieszyć się tylko, że mamy jednego z najlepszych trenerów. Bo inny z takim atakiem to by wystawiał składy jak Real z Legia i efekt by był podobny

konto usunięte

6

@Deltta Valdek to dobry trener ale nie na kluby z absolutnego topu. Jest to fajny trener na kluby pokroju Sevilla, Bilbao.

3

@grizzy10 Brakuje mu jedynie odwagi do ryzykowania. Pewnie niewiele osób pamięta co zrobił po przegranym meczu 1-3 z Realem. Na rewanż wyszliśmy w 3-5-2. Efektu może to nie przyniosło ale sam fakt że nie zawahał się wybrać takiego ustawienia. Dał nadzieje na to że często będzie zmieniał ustawienia i szukał odpowiednich wariantów. Niestety tak się nie stało, presja związana z wynikami była i jest wciąż zbyt duża. Co prawda na pojedyncze mecze potrafi zmienić formację na 4-4-2 czy 4-2-3-1 jednak cały czas gramy tylko 4-3-3. Fachowcem jest bardzo dobrym podobnie jak taktykiem, reagować na wydarzenia boiskowe też potrafi bardzo dobrze. Szkoda tylko że presja go przytłacza i nie chce w żadnym stopniu ryzykować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?