- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
31
No to teraz trzeba zacząć mówić, że Todibo będzie dupą wciągał de Ligta. Todibo to przyszłość. Todibo to nadzieja.
Uwielbiałem Todibo. Miałem jego plakaty, koszulki i gadżety. Modliłem się każdego wieczora do Todibo za wszystko co robi na treningu. Todibo to przyszłość - mówiłem. Todibo to nadzieja. Tata akurat wrócił z pracy i słysząc to nazwał mnie głupcem. Wiedziałem, że mi zazdrości bo sam od lat hypowal de Ligta. Nazwałem go zazdrośnikiem. Na co on mnie uderzył i kazał iść spać. Płakałem i bolała mnie głowa. Leżąc w łóżku było mi zimno. Nagle poczułem przypływ ciepła u ktoś mnie dotknął. To Jean-Clair Todibo. Byłem taki szczęśliwy. Niewidzialna ręka szczelnej obrony podniosła mnie z łóżka. Todibo kazał mi wziąć swoją koszulkę Barcelony, po czym przeprowadził mnie przez drzwi mojej szafy do Barcelony jego marzeń. W środku pola grało wielu kreatywnych graczy. Ku niebu pięły się statystyki naszych wychowanków. Nie mogłem oderwać wzroku od widoku tego dobrobytu, gdy Korwin pokazał mi miejsce na ławce trenerskiej mówiąc: trenuj ich. Tak też zrobiłem wygrywając swoje pierwsze w życiu krajowe trofea. Wygrane trofea przerodziły się w grę w Lidze Mistrzów i kilku nowych zawodników. Nim się obejrzałem miałem przed sobą najlepszych piłkarzach, a sam byłem europejskim hegemonem w wolnej Katalonii. Todibo powiedział, że musimy już wracać, więc wziąłem wygrane puchary i wróciłem do swojego pokoju. Tata wychodził już do pracy. Widząc mnie i Todibo z moimi pucharami Ligi Mistrzów mocno się oburzył. "Ty gnoju, a ja muszę znów oglądać jak wygrywają tylko te ogórkową ligę!!". A Todibo popatrzył mu w oczy i powiedział: tak działa Barcelona z Todibo w obronie. Po czym wyleciał przez okno.
Todibo to przyszłość. Todibo to nadzieja.
6
@BigShaq 2 na 10 w skali Podlaskiej
0
@Chwytliwy Przecież byku to było wiadome, że niektórzy i tak będą mu umniejszać XD