La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1788 Culés

19

Wnioski po meczu.
1. Puig powinien dostawać więcej minut od Aleny
2.Busquets powinien usiąść na ławcę. Nawet Rakitic go w tej chwili nakrywa czapką.
3.Rafinha nie powinien odchodzić
4.Roberto jest przeciętnym piłkarzem.
5.Dembele nie był, nie jest i nie będzie Neymarem.
6.Griezmann to piłkarz przez wielkie P.
7.Frenkie będzie wielkim wzmocnieniem.
8.Todibo to jeszcze nie ten poziom.
9.Nasza młodzież poza Puigiem wygląda blado.
10. ValverdeOUT

konto usunięte

24

@kamiVeB po 3 przestałem czytać, a tak Ci dobrze szło ...

0

@Ghotti Gdyby nie kontuzje...

konto usunięte

9

@kamiVeB słowo klucz gdyby. Ostatni rok kontraktu, szklanka większa od Dembele powinien zostać sprzedany nawet za 10mln. Zawsze to na pół pensji Messiego.

0

@kamiVeB 1. Bo co? Bo miał jedno świetne podanie? Reszta czasu była średnia/słaba.
2. Rakitic od dawna jest w lepszej formie niż Sergio
3. Powinien bo musi być miejsce dla młodych, a z nim nie będzie. Po za tym - kontuzje.
4. Roberto lub Semedo powinni odejść - jeden doświadczony PO musi zostać.
5. Nie był, ale robi różnice.
6. To było wiadomo od dawna - a to tylko sparing.
7. Ładnie się pokazał, ale jw. to tylko sparing.
8. To tylko sparing, jeden mecz....w innych grał dobrze.
9. Perez był lepszy.
10. A kto teraz za niego?

0

@kamiVeB Ad do pkt3 - Rafinha generalnie dobrze wyglądał w presezonach tylko kiedy zaczynała się gra o punkty to łapał kontuzje lub grzał ławkę.
Ad do pkt9 - Carlos Perez(7) również zagrał przyzwoicie.
Ad.10- nie bądź złośliwy to tylko presezon

0

@Bagsik88 Jeśli uważasz że Puig zagrał średnio, słabo to musisz zobaczyć jeszcze raz pierwszą połowę. A to podanie piętą i tak było niedokładne.

0

@kamiVeB Nie było kontroli nad spotkaniem, mało stworzonych okazji...polecam obejrzeć jeszcze raz dokładnie. Po za tym jak wypisujesz, że tylko Puig był dobry, a nie wspominasz o CP to wiele mówi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?