La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1661 Culés

3

Xavi Simons odszedł no cóż, może będzie świetnym piłkarzem, może nie. Bardziej dotkliwe jest to np.Real kupił Viniciusa, Rodrygo, Kubo, czyli 3 mega utalentowanych ofensywnych graczy, szkoda że Barcelonie nie udało się kupić choć 1 z nich. Uważam że przydał by się taki skrzydłowy, młody uzdolniony, balansujacy między 1 a 2 drużyną zawodnik.

konto usunięte

1

@kamilop Jedynie Rodrygo jako tako szkoda reszty nie. I kto z tych niby utalentowanych graczy bedzie u nich grał? :D Tak tylko przypominam ,że Hazard zablokuje miejsce Viniciusow, który strzał ma na poziomie juniora(brak umiejtnosci odpowiedniego ułozenia ciała do strzału stąd czesto wychodza strzały po autach) ), Rodrygo to tez ta pozycja

0

@MarioVeB! Mimo wszystko zawsze dobre alternatywy dla Hazarda, a i na drugim skrzydle z musu też raczej zagrają. Fajnie to może wyglądać, Hazard - Benzema -?, a w obwodzie ta trójka. Wiadomo nie ma co płakać, bo nie wiadomo jak się wszystko potoczy, ale takie połączenie doświadczenia, z młodością i chęcią wgrywania jest ciekawe.

konto usunięte

0

@kamilop alternatywy bez gry skoncza w innych klubach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?