- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1142 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1142 Culés
0
Dobra jechał Kamil D. na cyku, ludzie się trochę będą bulwersować i prędzej czy później by mu to zapomnieli. Ale że jechał z psem i przy okazji mógł zabić siebie i psa to już mu tego nigdy nie wybaczą
2
@kamilos1214 Dawno tak głupiego komentarzu nie widziałem.. Chłop jest skończony, dobrze że nikogo nie zabił.
2
@DC7 nie z takich opresji odpowiedni ludzie od PR swoich klientów wyciągali. Nawet ja byłbym w stanie Durczoka wyciągnąć z tego bagna. Ludzie są durni i kupią każdą bajeczkę. Hajtę nie skazano, to i Durczoka nie skażą.
0
@DC7 naprawdę nie wyczułeś ironii. no cóż...
0
@michal26 jego trzeba wyciągnąć z głębokiej depresji i choroby jaką jest alkoholizm. Chłop swego czasu chwycił się nie tych tematów co trzeba i dziwnym trafem w tym samym momencie w wypłynęły kompromitujące go materiały. On jest zniszczony jako człowiek a nie celebryta
0
@Amigo_Blanco Jak co drugi celebryta. Taki jest showbiznes. Oni są uzależnieni od wizerunku. Podniesienie Durczoka jako celebryty, może oznaczać podniesienie go jako człowieka. Zniszczenie do cna jego wizerunku dobije go na tyle, że nie wiem, czy wyjdzie z tego. No tak niestety jest z tymi "gwiazdami ekranu"/ Jest to niejako cena za popularność. Ciężko pozostać "człowiekiem" będąc gwiazdą, co jest przykre. Konsekwencje są takie, że popadają w nałogi, problemy, etc.
Durczok musi sięgnąć dna (w tym więzienie), odbudować swój PR i podnieść się psychicznie. Wtedy jest nadzieja.