La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

0

Chyba klima w aucie załatwiła mi gardło. Czuję niezły dyskomfort i widać delikatny obrzęk. Kupiłem Orofar Max i planuje mega pikantną pizze ciekawe czy coś to da :)

14

@IronSanHybrid Nie truj się. Walnij setkę krupnika i przejdzie od razu :P

0

@tadzik447 Rzadko piję alko, jak już to łychę, ale zapobiegawczo kupiłem 0,5l Wyborowej :)

1

@IronSanHybrid whisky też bardzo dobra na takie dolegliwości

2

@wyrek Janusz, od kiedy Ty wolisz drinky od polskiej wódeczki? :P

0

@wyrek Jak leki + pikantność nie pomoże to spróbuję wódki (sporo osób polecało :P) Łycha pozostanie jako plan B :D

1

@IronSanHybrid Orofar Max jest dobry, ale może Ci wysuszyć gardło. Polecam Cevit bo oprócz łagodzenia bólu nawilża.

0

@JimMorrisonFCB Jak nie będzie lepiej to kupię jutro. Chciałem kupić jakiś Cholinex czy coś takiego, ale właśnie Pani w aptece poleciła mi Orofar max i zobaczymy czy pomoże.

1

@IronSanHybrid Mi Orofar Max często pomaga, ale łączę go właśnie z Cevitem.

0

@tadzik447 trza się czasem odchamić :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?