La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

1

Kimmich czy Neymar? Jaki transfer wolicie ?

https://strawpoll.com/6z4e566h


konto usunięte

5

@Skaramuczi Najlepszy PO na świecie vs koleś co wytoczył nam proces, co chwile imprezuje w Brazylii plus pół sezonu jest kontuzjowany? Ciężki wybór.

konto usunięte

8

@Skaramuczi Kimmich bez zastanowienia. Neymar nie jest nam niezbędny bo mamy kim grać na skrzydle, ponadto ciągnie się za nim smród, a Kimmich to prawy obrońca najwyższego poziomu i na lata dosłownie.

1

@masq No widać dla niektórych ciężki.

konto usunięte

6

@masq No tak, bo juz nie można bylo napisać "najlepszy PO na swiecie vs najlepszy LS na swieie". Duma by Ci nie pozwoliła.

konto usunięte

0

@Ratamahatta Ostatnio gdzieś czytałem (wydaje mi się że albo na polskiej stronie Bayernu albo na TT) że Kimmich woli grać na ŚPD, aniżeli na PO. Chociaż, trzeba przyznać że przez sen zjada na prawej obronie Roberto i Semedo. Ale transfer nie zbyt realny :/

1

@xJLx Neymara też nierealny.
@LuisSalvano No chyba nie Neymar.Ostatnie dwa sezony to mocny zjazd.Ale piłke nad głowo przerzuci więc trzeba go tutaj do wygrania LM.

konto usunięte

0

@Skaramuczi Bardziej realny na ten moment jest Neymar, aniżeli Kimmich. Biorąc pod uwagę "charakter" Neymara, a zachowanie Kimmicha, ten pierwszy może iść na wojnę z PSG, a ten drugi raczej nie pójdzie na wojne z FCBM.

0

@Skaramuczi
Neymar + Kimmich i mamy chyba najlepszy skład w historii piłki nożnej.
Ale zejdzmy na ziemię, Kimmich nawet za 300 mil. nie jest do wyciągnięcia, to kręgosłup Bayernu.

1

@monsterrize szczerze mówiąc to nie wiesz tego Ty,ja ani nikt.Nie pytaliśmy Bayernu.Dobra oferta pieniężna i Bayern mógłby na to pójść,mają Pavarda.czemu skoro Kimmich to lepszy transfer zabiegamy o ściągnięcie tu Neymara a o Kimmicha nawet nie pytamy.

Co do wyników to typowa La Rambla.Narzekanie na Roberto i Semedo i że PO u nas wypada najsłabiej,pytani kogo więc trzeba kupić - NEYMARA !!!!

0

@Skaramuczi To oznacza, że nie szukają PO albo robili podejście i jest nie do wyciągnięcia.

0

@Skaramuczi Pytanie... hmmm
Nie mamy LS, lewego i prawego obroncy. Wole LS i szanse dla Wague. Neymar.

0

@Rewolucja123 No nie mamy LS,poza Coutinho i Dembele.

0

@Skaramuczi Dembele to ps, Cou 10.

0

@Skaramuczi
Zainteresowanie wstępne Barcelony było, trzeba było odkopać posty, gdzieś był już ten temat poruszany ale Bayern na wstępie powiedział, że Kimmich nie podlega sprzedaży. Ale wiadomo, dzisiaj rządzi $, dobra, wysoka oferta i może by zmienili zdanie, ale to czyste spekulacje. Może za rok powalczymy o niego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?