La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 875 Culés

konto usunięte

8

Od 1 sierpnia obowiązuje zerowy PIT dla młodych pracowników. Od października rząd chce wszystkim obniżyć podatek dochodowy z 18 do 17 procent. Niestety, jednocześnie młodzi zapłacą jednocześnie wyższą składkę zdrowotną. W efekcie zyskają mniej, niż się spodziewali - faktycznie na zwolnieniu z 18-proc. PIT będzie to 8 proc. - informuje "Rzeczpospolita".

konto usunięte

8

@Odesseiron obniżenie pitu o 1% wow to będzie jakieś 30-40zł rocznie już planuję wakacje na seszelach na przyszły rok.
Zaczęła się kiełbasa wyborcza, z tym że akurat jeśli chodzi o podatki to pit jest najmniejszym problemem.

2

@levz0r Jakim cudem 30-40 zł? To nie jest obniżka o 1 procent tylko o 1 punkt procentowy.

konto usunięte

0

@Nano22 no masz racje to się zrobi 40zł miesięcznie, będzie mnie stać na 5 gwiazdek ;p ale nikt nie wie jak to ostatecznie będzie liczone, bo zapowiedzi a oficjalny zapis w ustawie to dwie różne rzeczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?