- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 648 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 648 Culés
8
Starszy Drzyzga jest dziś wybitnie irytujący. Nie wiem, czy zauważyliście, ale zdecydowanie najmniej krytycznych słów kieruje w kierunku Fabiana. A przecież było mnóstwo akcji, w których nieskończony atak Kubiaka czy też Leona był wynikiem po prostu kiepskiego i zbyt czytelnego rozegrania Drzyzgi. Bardzo nieobiektywny jest. Poważnie zastanawiam się, czy nie oglądać turnieju kwalifikacyjnego na TVP.
3
@NeroTFP dzisiaj trzeba przyznać, że Brazylia jest po prostu lepsza. Niesamowite przyjęcie i świetna gra w obronie jest ich kluczem do prowadzenia.
0
@NeroTFP i jeszcze to Fabian to Fabian tamto, innych jakos po nazwisku;)
1
@VamosRakieta Ale ja tego w żadnym stopniu nie kwestionuję. Mało co przejmuję się wynikiem. Może to też jakiś element taktyki Heynena, który nie chce wszystkiego pokazywać. Może faktycznie wynik treningu i tego, ze naszym brakuje jeszcze świeżości, która ma nadejść. Pewnie, będziemy się rozliczać po turnieju kwalifikacyjnym :)
Niemniej, nie zmienai to faktu, że Drzyzga strasznie nieobiektywny :D
2
@NeroTFP po części się z Tobą zgodzę. Sam Fabian dzisiaj po prostu gra źle. Jednak duetu Swędrowski i Drzyzga uwielbiam słuchać. Mają ogromną wiedzę. Ale masz rację, pan Wojciech czasami jest nieobiektywny.
0
@VamosRakieta Tym bardziej, że tak mocno dzisiaj pocisnął po Bruno, że hoho. Sporo zarzutów miał. Jasne, wszyscy dzisiaj z mankamentami. Oby nie było ich w Gdańsku :D
0
@NeroTFP Gdańsk najważniejszy ;).
Szkoda oczywiście przegranej, ale myślę, że ona ostatecznie też przyniesie korzyści.
No cóż, jutro Finlandia i czekamy na kwalifikacje. Tymczasem dzisiaj można jeszcze rzucić okiem na grę naszych pań ;).
0
@Kamilos84 A ty jakbyś mówił jakby twój syn tam grał? :) Ale i tak uważam, że Drzyzga to nie jest aktualnie zawodnik, który da nam jakość. Mając Kubiaka i Leona powinniśmy mieć lepszą moc w ataku niż Brazylia, a Fabian dużo piłek źle rozdawał. Brazylia to nie Holandia czy Finlandia, ale powinno to lepiej wyglądać.
1
@VamosRakieta Z największą przyjemnością. Chociaż... tęsknię za Kasią Skowrońską :D