- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1404 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1404 Culés
0
Do dzisiaj bardzo się wkurzałem, że w Fifie karne są jakieś idiotyczne trudne do strzelenia. Teraz sobie skakałem po kanałach w tv i widziałem jak jacyś dwaj goście grali w półfinale MŚ w Fifie. Doszło do karnych, a tam jeden i drugi partaczył te karne na potęgę - albo nie trafiali w bramkę, albo strzelali jak jacyś anorektycy.
Uff, czyli to nie dla mnie te karne są jakąś czarną magią, tylko po prostu twórcy Fify od paru lat zrobili z tych karnych jakąś wielką żenadę :D
Do tej pory grywam też w PES 2013 i tam w minutę można nauczyć się je strzelać oraz bronić. A w Fifie zrobili z tego jakąś katorgę dla graczy...
4
@LuisSalvano A nie oglądałeś czasem tych MŚ dla niepełnosprawnych? Bo dla każdego profesjonalnego gracza karne to pikuś.
0
@LuisSalvano a w 20 będzie kolejna zmiana w rzutach karnych :D Oby na lepsze.
1
@kuz Nie, oglądałem te normalne, w których występował m.in. jakiś MoAuba. Z resztą kogo bym nie spytał, to też mi mówi, że karne w Fifie są irytujące i mało realne. Porównaj je sobie z karnymi np. we wspomnianym PES 2013.
0
@LuisSalvano Największy problem karnych w fifie jest taki że nie da sie bez tej strzałki co jest w meczach offline idealnie za każdym razem wycelowac
0
@kuz FIFKA jest cała zjeb... nawet jej nie próbuj bronić.
0
@LuisSalvano Dobrze że nie tylko ja to widzę. Karne w tej grze to jakiś nieśmieszny żart, tak chcieli pójść w realizm że wygląda to jeszcze bardziej nienaturalnie niż powinno. W poprzedniej mechanice trafiałem praktycznie zawsze, teraz jak strzelę to jest jakieś święto