- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1510 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1510 Culés
0
A Xavi dzisiaj gra pierwszy w swojej trenerskiej karierze mecz o stawkę, z Al Duhail w Lidze Mistrzów AFC. Po pierwszej połowie 1:1.
Choć dla piłkarza takiego formatu wstydem powinno być rozpoczęcie kariery trenerskiej w Katarze. Do takich klubów idzie się na końcu kariery, aby sobie dorobić, a nie na początku.
4
@Pawlak1992 Czemu wstydem? Klub jak klub. Gra w Azjatyckiej LM, czyli jeden z lepszych klubow w Katarze.
PS. nie przytaczajcie niższych lig, gdyż to nie porównanie. Tutaj Xavi gra o KMS, gdzie graja najlepsze druzyny kontynentu.
1
@Pawlak1992 Rozumiem jakby w wieku 25 lat poszedł tam grać to może i wstyd, ale pierwszy sezon w trenerce nawet w Katarze to żaden wstyd. Na razie on sie musi nauczyć prostych rzeczy przy zarządzaniu ludźmi itd. a tutaj klub nie ma znaczenia
0
@Rewolucja123 Bo wiadomo, że on został trenerem w tym klubie tylko dla mamony. Jeśli ktoś jest ambitny, myśli o sukcesach, budowaniu swojego dziedzictwa, to bierze klub z Europy, gdzie poziom jest zdecydowanie wyższy niż na innych kontynentach. A co ambitnego jest w trenowaniu jakichś pastuchów z Kataru?
0
@Striker A czego on może się nauczyć u takich amatorów, których nawet najgorsze kluby w Primera Division by pokonały? Już lepiej dla niego by było gdyby przejął jakiś zespół młodzieżowy Barcelony, lub któryś z tych słabszych zespołów w Primera Division. Ponieważ nawet takie kluby mają większe pojęcie o piłce nożnej, nie tylko jeśli chodzi o grę, ale też o zarządzanie.
0
@Pawlak1992 Nie masz zielonego pojęcia (żeby nie było ja też nie :)) jak od środka funkcjonuje taki zespół jak Al-Sadd. Napisałem już czego ma się tam nauczyć. Zresztą ty go krytykujesz jakby on tam kontrakt na 20 lat podpisał i nigdy więcej do europy nie zawitał XD Miałem nadzieje że to jest oczywiste że on tam góra dwa sezony posiedzi, i uwierz mi, bardzo dużo sie tam nauczy.
1
@Pawlak1992
"pastuchów z Kataru" - chyba nigdy nie byłeś w Katarze, czy ZEA.
Xavi zrobił licencje trenerską kilka miesiący temu i dla niego to świetna możliwość wzbogacania swojego warsztatu w klubie w ktorym zna zawodników i ich umiejetności. NIektórzy zaczynają od trenowania juniorów inni od pierwszych druzyn w mniej prestizowych ligach a inni jak Mourinho przez 10 lat są asystentami i pomagają trenować słabeuszy z drugiej ligi portugalskiej.
ehhh, szkoda słów