La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

konto usunięte

13

Michał Kubiak w odpowiedzi na marudzenie Francuzów odnośnie terminarza turnieju kwalifikacyjnego:

"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Zapłaciliśmy porządne pieniądze, by zorganizować ten turniej, a co za tym idzie – by wybrać sobie najlepsze terminy. Jeżeli inni chcieliby tego samego, mogli przecież zgłosić akces i zapłacić tyle, co nasz związek. Światowa federacja na to przyzwala, więc nie widzę powodu, dla którego to miałoby być podważane. Jako gospodarz mamy prawo zorganizować ten turniej pod siebie".

0

@NeroTFP Michał Kubiak

0

@NeroTFP Ta Francuzów troche poniosło

1

@NeroTFP ostatnio to on więcej gada niż gra

0

@DonAndrzejos w sumie to nie wiem, o co temu gościowi ciągle chodzi... powiedział rzeczy oczywistą, zbójeckie prawo organizatora robić turniej kiedy mu się podoba, a zbójeckim prawem uczestnika jest ponarzekać na to, co mu się nie podoba. No a pijarowo zdanie "Jako gospodarz mamy prawo zorganizować ten turniej pod siebie" to już w ogóle odlot, bo to- mimo że oczywiste- raczej nie wypada mówić na głos.

0

@panczo Przypomnij sobie co robili Włosi i Bułgarzy na Mistrzostwach Świata

0

@adi7adi8 oczywiście, że pamiętam, ale co wtedy robiliśmy my ? oczywiście też narzekaliśmy... takie prawo uczestnika

1

@panczo Czyli wszystko się zgadza :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?