La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

11

Nie mogę się doczekać następnego lata. Tyle sportowych imprez: Euro, Copa America, no i przede wszystkim Igrzyska Olimpijskie, gdzie w siatkówce zagramy chyba najmocniejszym składem w historii, dawno nie było tak dużych szans na złoto olimpijskie.

konto usunięte

1

@Pawlak1992 I na 3 złotach się zakończy

0

@Janiama Jak na 3 złotach?

0

@Janiama Ja nie mam nic przeciwko. Najważniejsze jest dla mnie abyśmy zdobyli złoto w siatkówce, bo to ostatni turniej siatkarski, gdzie jeszcze nie zobaczyłem jak Polska zdobywa medal.

konto usunięte

0

@Janiama 3 złota to minimum. Siatka, w samej lekkoatletyce mamy szansę na złoto w tyczce, Anita Wlodarczyk, 800m czy rzucie kulą mężczyzn, a dochodzą też inne konkurencje, w wioślarstwie również mamy mocne ekipy, w kolarstwie również mamy jakieś szanse. Na dodatek zawsze ktoś inny może sprawić niespodziankę.

0

@PrinceDamon jest jeszcze Fajdek Nowicki

konto usunięte

0

@PrinceDamon Zawsze mamy szanse a kończy się na 3. Ile razy już się przejechałem na tych prognozach. 12 medali w tym 3 złote to będzie sukces drużyny a wszystko co więcej rewelacja

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?