La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

6

Polska, Brazylia, Rosja, Argentyna, USA i Włochy z awansem na IO.
W Japonii zobaczymy także gospodarzy. Jeśli chodzi o pozostałe 5 miejsc to obstawiam Kanada, Wenezuela, Egipt, Serbia i Iran.

1

@Criss18Barca Serbia? Moim zdaniem nie Francuzi wejdą.

0

@Criss18Barca Ja z Europy jednak stawiam na Francję

0

@bodzio10 Turniej w Gdańsku pokazał że Francji brakuje trochę do czołówki. Serbia wydaje się być silniejsza.

0

@Criss18Barca Serbia z Wlochami rowniez dostala gladkie 3-0 (w zadnym secie nawet do 20 nie doszla) a w lidze narodow nie szlo jej lepiej.

Jednak to takie 50:50 miedzy tymi ekipami.

0

@Criss18Barca Kanada ma za rywala tylko Kubę, ale nie przewiduje niespodzianki. Stawiam na Kanadę.
Wenezuela z Chile o awans. Typuje Wenezuelę.
Iran? Raczej gładko poradzi sobie z rywalami, a konkretnie dwoma - Chiny i Korea Południowa.
Egipt? Także gładko powinien przejść Tunezję, Kamerun, lub Algierię. Tutaj w 100% się zgadzam.
Co do Europy, to ktoś, kto potrafi jasno wytypować...równie dobrze może Słowenia awansować, albo Bułgaria. Ja bym typował Francuzów.
Ktoś wie ile drużyn może wystąpić w tym turnieju europejskim?
BTW. Co z Australią? To już koniec szans dla niej?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?