La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1620 Culés

konto usunięte

9

Według mnie doniesienia prasy na temat rzekomych negocjacji na linii Real - PSG to tylko próby wywarcia presji na Barcelonie przez Paryżan.

Neymar chce odejść i robi się smród. Barcelona się nie spieszy i stara się złożyć jak najkorzystniejszą dla siebie ofertę, by wyciągnąć Neymara za pół darmo. Nic dziwnego, że w Paryżu kombinują jak tu na szybkości wymusić na Barcelonie nieopłacalną dla Katalończyków ofertę.

Ja tam bym olewał większość "newsów" w tej sprawie. Najbardziej oczywistą opcją wydaje się Cou + dopłata i zapewne tylko w kwestii dopłaty oba kluby są poróżnione. Im dłużej to trwa tym lepiej dla Barcelony, bo to PSG się troszkę pali grunt pod nogami.

Z drugiej strony jednak kto by nie chciał Neymara w Realu. Przecież klasyki to by był istny ogień. ^^

1

@SithRM tylko czemu nie powie tego publicznie ? Mało już tej pajacerki z jego strony? Za chwilę zaczynamy ligę.. na co on czeka ?

konto usunięte

2

@kkbarca Przy okazji odejścia z Barcelony też się jasno nie określił. Ma to sens, bo gdyby jednak transfer nie wypalił to zawsze może się wybronić tym milczeniem. Gdyby jasno zadeklarował, że wbija kite w PSG to jeszcze by go do rezerw zesłali. :P

0

@kkbarca Neymar, też chce dostać jak największy kontrakt w Barcelonie, strasząc odejściem do Madrytu może więcej ugrać. To są negocjacje, nie można brać wszystkich newsów jako pewnik.

0

@SithRM Real madryt potrzebuję kogoś do środka a nie skrzydłowego i to kolejnego po hazardzie viniego i Rodrygo lewego skrzydłowego.Realnie mówiąc kupują kogoś kto nie jest dla nich najbardziej potrzebny.Bo oczywiscie to Neymar i jakoś można to poustawiać ale tak uczciwie to nie jest na ten moment potrzebny ani w Barcelonie ani w Madrycie.Dla Barcelony najlepiej by było aby przyszedł za rok ograłby się Griezman i Dembele łatwiej było by o kasę na niego byłoby więcej czasu na sprzedaż zawodników i byłoby to bezpieczniejesze.
Niebezpieczne jest to że w przyszłości Real stworzyłby trio hazard Neymar i Mbappe i chyba o to też walka idzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?