- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1453 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1453 Culés
3
Sytuacja PSG - Barca - Neymar - Cou wydaje mi się sytuacją win - win - win - win
PSG za gościa który nie chce u nich grać pozyska bardzo dobrego zawodnika + kase na ściągnięcie Dybali (ta dwójka za jednego Neymara wydaje się bardzo spoko opcją)
Barca bardzo dobrego zawodnika, wciąż top3 na świecie
Neymar wróci do miejsca z którego w ogóle nie powinien odchodzić
Coutinho będzie chyba w najlepszym miejscu by się odbudować, w drużynie gdzie zapewne będzie grał na swojej pozycji (10), w nieco słabszej lidze, w której będzie miał znacznie więcej miejsca na boisku.
Pytanie tylko, czy tu przyjdzie, jeśli nie to płakał nie będę, ale chętnie go tu zobaczę. Szczególnie, że Suarez pogra pewnie jeszcze max 2 lata w Barcelonie i trzeba powoli przyzwyczajać się do tridente Ney - Antek - Leo.
9
@messi564 Neymar nie jest top 3 na świecie.
0
@Avada Kedavra moim zdaniem Neymar w formie to jest top 3 na świecie
8
@messi564 Słowo klucz to forma, której nie ma już od dłuższego czasu.
0
@JimMorrisonFCB no tak bo w zeszłym sezonie był w fatalnej formie, 23 bramki i 13 asyst w 28 meczach, dramat. Neymar jest w świetnej formie odkąd dołączył do Barcy. Jedyny problem w ostatnich latach to zdrowie, nie forma
3
@messi564 Neymar w formie dawno nie był, jest nierówny, a i szklany. W dodatku, nie ma na czym oprzeć tej tezy. We Francji nie ma przeciwnika dla PSG, a dwa lata dla piłkarza to wieczność i nie ma co odwoływać się do Barcelony. Na ten moment lepsi od Neymara są bez wątpienia Hazard, Sterling, Salah Mane i Griezmann, a być może także Mbappe,Reus czy Sancho. Nie wspominam o Messim i Ronaldo, bo dla pokolenia 1990-1995 ich poziom jest nieosiągalny.
0
@Pressinho De Bruyne, Bernardo Silva
0
@Avada Kedavra De Bruyne jest tak samo szklany jak Neymar, a nie wspomnę już o Reusie.