La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2129 Culés

0

Styl rozstania się Neymara z PSG jest żenujący. Zgadzam się że mógł zmienić zdanie po dwóch latach i chcieć wrócić do Barcy. Ale po co gada o tych remontadach? Po co podgrzewa atmosferę? Mógłby powiedzieć że te dwa lata były piękne ale chce wrócić do domu. I powiedzieć to kibicom zarówno PSG i Barcy. Wtedy zarówno kibice PSG jak i Barcy mieliby do niego więcej szacunku.

0

@betonito Z szejkiem to trzeba ostro bo inaczej z nim się nie da.

2

@betonito Serio myślisz, że interesuje go szacunek jakichś szaraków?

2

@betonito Czego się po nim spodziewałeś? :)

0

@betonito jeśli nie eskaluje konfliktu to Psg go nie puści. To co mówi Neymar to są słowa, które piszą mu jego reprezentanci i jest częścią taktyki negocjacyjnej. Straty wizerunkowe jakie poniesie, łatwo nadrobi w kilka miesięcy.

1

@PatrykBarcelona Ale Ci szejkowie dali mu bajeczne warunki kontraktu. Sam je podpisał. Płacili mu za to że podchodził po meczu do kibiców. I ani razu publicznie nie wyraził chęci powrotu do Barcy. Kibice PSG nic mu nie zrobili-do wczoraj :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?