La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1969 Culés

0

No na prawdę jestem ciekaw jak przyjdzie gwiazdorek jak Barca ustawi skład. Ja nie wierz, że Valverde wystawi czterech asów. U nie dwóch pomocników to nierealne.

1

@Kamiloza91 Jeszcze się okaże, że Griezmann zakupiony za gruby hajs będzie rezerwowym.

0

@fart Tak Dembele i Griezmann na ławie.

0

@Kamiloza91 A dlaczego nie? na jakiej pozycji z Neymarem ma grać Griez? skoro w składzie sa jeszcze Messi i Gruby? na bramce?

konto usunięte

0

@fart na ofensywnym pomocniku?

1

@ksobi czyli podsumujmy kupujemy napastnika gościa za +100 mln, żeby grał w Barcelonie jako ofensywny pomocnik tak?

konto usunięte

0

@fart nie kupiliśmy klasycznej 9. Griezmann nigdy takim zawodnikiem nie był. Najlepiej wyglądał właśnie wchodząc z głębi pola kiedy mógł tą piłkę rozegrać. Najlepiej czul się mając obok siebie silnego napastnika Giroud w rep czy Costa w Atleti

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?