La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1987 Culés

konto usunięte

0

Jestem bardzo ciekawy jak jutro zaprezentuje się Chelsea w meczu z Liverpoolem. Z całym szacunkiem do United, ale The Reds wydają się bardziej wymagającym rywalem i na chwilę obecną zdecydowanie trudniejszym. Jeśli Chelsea zagra tak w defensywie, to może skończyć się jeszcze gorzej. Mam nadzieję, że zagra Kante, bo ten zawodnik bardzo by się przydał na kontry Liverpoolu. Chelsea nie ma jeszcze kilku zawodników, ale to nie powinno być usprawiedliwieniem.

0

@student97r Obawiam się, że to może być bardzo ciężkie spotkanie dla wszystkich kibiców The Blues. Choć ja osobiście trzymam kciuki za Chelsea.

konto usunięte

0

@fart Jak zagrają taką 1 połowę jak z United i będą bardziej skuteczni, to będzie miło. :) Ale zgadzam się, że zapowiada się bardzo trudny mecz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?