La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

1

Ale to właściwie dobrze, że Bartomeu z Abidalem nie pojechali kupić Neymara "za wszelką cenę" Ja bym kwestię Neymara potraktował trochę w kategorii okazji "last minute" tzn jeżeli uda się go za rozsądne pieniądze wymienić z Coutinho i ewentualnie Rakiticem to ok, ale nic na siłę, nic za wszelką cenę. Takie kupowanie za wszelką cenę ostatnimi laty nie kończyło się dobrze, a raczej kompletnymi klapami jak sprowadzenie Cou i Dembele.

konto usunięte

0

@panczo Coutinho + Rakitic nawet bez dopłaty kasy to juz nie jest rozsądne, za piłkarza który zagra pół sezonu

1

@Avada Kedavra no właściwie to o to chodzi... patrząc ile Nymar gra w ostatnich dwóch latach, warto sobie zadać pytanie, czy uda mu się tak zgrać z kontuzjami Dembele, żeby zawsze przynajmniej jeden z nich był do dyspozycji :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?