La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1628 Culés

0

Jeśli oferta Coutinho + Rakitić + 100mln jest prawdziwa i PSG się nad tym jeszcze zastanawia to są głupsi niż myślałem. Nie mówiąc juz nawet o Barcelonie. Ludzie! I to ja jestem pier********!?

0

@neymarjr_143 wychodzi na to,że ty skoro uważasz,że lepiej znasz sytuację od strony finansowej i marketingowej.

0

@busquets5 mhm, czyli według ciebie opłaci nam się ten transfer biorąc pod uwagę ile daliśmy za Coutinho i ile Neymar jest teraz warty?

0

@neymarjr_143 to przede wszystkim są doniesienia mediów,a nie oficjalne stanowisko klubu.Ale jeśli ktoś w klubie zdecyduje,że jest to sportowo i finansowo opłacalne to nie będę polemizował bo w najmniejszym stopniu żaden z nas,użytkowników nie wie nic o finansach klubu.

0

@busquets5 tak jak wcześniej napisałem: „Jeśli ta oferta jest prawdziwa”. Bardziej chodzi mi o to, że oferujemy ponad 200mln za pilkarza, który już dawno nie jest tyle wart. Rozumiem, że może nam się spłacić w jakiejś części, ale dawanie takiej oferty jest dla mnie co najmniej nie na miejscu, chociaż jestem za tym, żeby Neymar wrócił. Jedynym plusem jest pozbycie się Rakiticia i danie szansy Coutinho na powrót, na właściwe tory, bo tutaj niestety już raczej to mu się nie uda, a w PSG mimo wszystko nawet biorąc pod uwagę jaki to jest klub, może dać mu szanse mam przywrócenie dawnego blasku

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?