La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1469 Culés

0

Teraz niesprowadzanie Neymara wyjdzie nam tylko na dobre.za rok trzeba będzie sprowadzić środkowego napastnika i ewentualnie skrzydłowego jak Coutinho bedzie dalej grał piach.

0

@Skaramuczi Coutinho bedzie gral piach bi to nie jest skrzydlowy lol

0

@SelloutCrowd Coutinho to jest w ogóle ciężki do określenia,a naszym systemie to nie pasuje nigdzie ale co się dziwić.Ostatni sezon przeczłapał.Jakby był w formie to w pomocy czy na skrzydle nie pozostawiłby tak złego wrażenia.

0

@Skaramuczi Na 10 lub LŚP by wymiatal, ale nie ma opcji na to, wiec trzeba go odpalic jak najszybciej zeby nie stracić za duzo.

2

@SelloutCrowd w takiej formie to by nigdzie nie wymiatał

konto usunięte

1

@SelloutCrowd on na żadnej pozycji by u nas nie wymiatal, męczy się w ataku pozycyjnym i tyle, jak w ataku robi się gęsto to kręci się jak bąk i oddaje piłkę do najbliższego. W Anglii gdzie Liverpool przeprowadzał szybkie kontry i Cou miał do minięcia jednego gracza , gdzie nie było podwajania krycia wyglądał dobrze. Tu się zwyczajnie męczy. Od kiedy zawodnicy drużyny przeciwnej zorientowali się że jego największym atutem jest zejście do środka na strzał i podwajaja krycie to Bryzlijczyk niestety nic nie wnosi do naszej gry. Już pomijając jego problemy w ofensywie. W defensywie jest jeszcze gorzej, nigdy nie widziałem zawodnika tak słabego w pressingu, doskakuje za późno albo za mało agresywnie, typowy pressing na alibi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?