- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1382 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1382 Culés
56
Pep Guardiola:
"Dużo rozmawiam o futbolu przez telefon z Ernesto, a także za każdym razem, gdy się widzimy. Wie dokładnie, czego chce od grupy. Myślę, że ma zespół grający tak, jak tego chce. Pamiętaj, że to drużyna, która wygrała 8 tytułów ligi hiszpańskiej z 11 możliwych do zdobycia. Kto może wątpić w te liczby? Nie możemy wątpić w taką drużynę. Gdyby wygrali na Anfield, mówilibyśmy o drużynie, która zdobyła tryplet. Łatwo jest powiedzieć: „Dotarli tylko do ćwierćfinałów lub półfinałów w Lidze Mistrzów”. Ale te turnieje to gra błędów.
Trenowanie Barcelony nie jest łatwe. Nadal jestem wkurzony, ponieważ nawet trenerzy z innych zespołów komentują to, co powinienem robić. Co oni wiedzą? Nie są codziennie z tym zespołem na każdej sesji treningowej, mamy do czynienia z zawodnikami, którym brakuje pewności siebie, zawodnikami którzy mają rozwody, zawodnikami mającymi problemy w domu. Istnieje milion rzeczy, które mogą wpłynąć na wydajność piłkarza, a ludzie z zewnątrz nic o tym nie wiedzą." [canofootball]
4
@BarcaInfo madrego, to az milo posluchac.
2
@BarcaInfo Do tej pory była gadka, że Valverde gra tak brzydko bo nie ka odpowiednich piłkarzy albo nie są w formie. Teraz się okazuje, że oni grają idealnie tak jak on chce. Nic tylko się załamać, że Barca ma trenera który preferuje taki futbol.
1
@BarcaInfo "Gdyby wygrali na Anfield, mówilibyśmy o drużynie, która zdobyła tryplet. " Barca 1 Valencia 2 ............ Tryplet ?????