La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1395 Culés

0

Jak obstawiacie UFC? Cormier vs Miocis i Pettis vs Diaz?

0

@neymarjr_143 Miocic (wolę, żeby on wygrał), Pettis i Romero.

0

@Grzesior667 Ja obstawiam DC przez poddanie i Pettisa po decyzji, zbyt długa przerwa Diaza. A jak Khabib z Dustinem na 242?

0

@neymarjr_143 Raczej Khabib na miękko (mimo mojego braku sympatii do niego), chociaż też duża przerwa Khabiba, więc może lucky punch Poirera.
Walka DC ze Stipe raczej będzie się toczyć znowu w stójce. Tak jak lubiłem kiedyś DC, tak od któregoś momentu co raz gorzej z moją sympatią do niego.

0

@neymarjr_143 DC i Diaz

konto usunięte

0

@neymarjr_143 DC i chciałbym aby Diaz wygrał. Uwielbiam Nate'a, ale tak jak mówisz Diaz miał dość długą przerwę, więc raczej Pettis

0

@neymarjr_143 Też mimo braku sympatii do Khabiba, jednak stawiam na niego.

0

To jestem tutaj jedynym sympatykiem Khabiba :P a jak myślicie z kim teraz Janek zawalczy? Ja obstawiam, że Smith i dopiero później Jones

0

@neymarjr_143 Smith wypadł teraz na pare miesięcy. Więc chyba najlepsza sytuacja do title shota.
Co do Khabiba to niezapomniany "punch" : https://usatmmajunkie.files.wordpress.com/2019/04/conor-mcgregor-deleted-tweet-khabib-wife.jpg

0

@Grzesior667 Kontuzja? O kurde no to jest szansa na Jonesa, chociaż wydaje mi się, że Janek kogoś jeszcze dostanie

0

@neymarjr_143 pettis rozsądek ale fajnieby było żeby Diaz to ogarnął. Noi raczej cormier

0

@neymarjr_143 Smith dopiero w styczniu wróci. Więc jeżeli Bones chce walczyć w październiku lub listopadzie (nie pamiętam już) to jedyną opcją jest Janek.

0

@Grzesior667 Z jednej strony dobrze by było gdyby DC przegrał, wtedy nie będzie mowy o trylogii z Jonesem, bo cały czas ten temat jest ciągnięty

0

@neymarjr_143 Trylogia JJvDC tylko w ciężkiej, ale wątpię żeby tak szybko JJ przeszedł do ciężkiej. A tym bardziej jak DC przegra to z góry rewanż ze Stipe.

0

@Grzesior667 Masz rację, no nic zobaczymy, trochę mnie zaskoczyłeś, bo nie wiedziałem, że Smith kontuzjowany. To chyba teraz czas na Janka, jak nie teraz to kiedy

0

@Grzesior667 Zapomniałem o Reyesie, możliwe, że Janek najpierw z nim dostanie walke

1

@neymarjr_143 No miejmy nadzieję, że teraz Jan vs Jon

0

@neymarjr_143 Reyes ma walkę z Weidmanem, więc odpada.

0

@Grzesior667 Czyli jednak. UFC w Bostonie? No to już chyba nie ma wyjścia jak zestawić Janka z Jonesem

0

@neymarjr_143 Lepszej sytuacji nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?