La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1000 Culés

9

Ostatni sezon Ryjka w Barcelonie a w składzie Ronaldinho, Eto, Henry i Messi. A jak wyszło? szpaler na beju beju i kompromitacja z realem 4-1. Ostatni sezon (a właściwie już połowa drugiego) Lucho regres i jednak ogromna padaka w wykonaniu Barcelony gdzie po drugim sezonie powinno się podziękować za współpracę a co robi zarząd? pozwala Lucho poprowadzić drużynę w 3 sezonie. 3 sezon za Valverde niczym się nie różni bo najważniejsza jest przecież równowaga. Uważam, że nikt w Barcelonie nie wyciąga wniosków po kompromitacji w LM jest jasny sygnał ten pan powinien być pogoniony a my powinniśmy grać pod okiem innego szkoleniowca, który gra do przodu. Setki mln wydane na zawodników robiących różnice i co? Gramy do boku i na wszelki wypadek do tyłu. Barcelona Valverde.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?