La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1531 Culés

5

Coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu, że to Pique a nie Messi powinien być kapitanem drużyny. Jakoś cięzko jest mi sobie wyobrazić żeby to Leo próbował ustawić do pionu Dembele w ostatnim meczu. Potrzebujemy nowego Puyola na boisku a Pique ostatnimi czasy najlepiej go imituje.

konto usunięte

9

@Barthez_94 To jest oczywiste, nawet za Lucho to Pique na zmiane z Masche biegali do trenera w jakichś przerwach po wytyczne.

3

@Copernicus Dlatego nigdy nie rozumiem czemu kapitana wybiera się za osiągnięcia i talent piłkarski. Dużo jest spraw, które nie podobają mi się W Barcelonie.

konto usunięte

2

@SeeleyBooth Opaska to opaska, w szatni i na boisku jest chyba inaczej. Tak mi się wydaje. Chociaż opaska rozwiałaby wszelkie wątpliwości.

1

@Copernicus Nie zgodzę się, że opaska to tylko opaska. Jest symbolem przede wszystkim.

konto usunięte

1

@SeeleyBooth Chciałem raczej napisać, że opaska swoją drogą. Opaski nie ma, ale kapitanem drużyny być może jest.

0

@Copernicus I nie powinno to tak w żaden sposób wyglądać, nie wiem na jakiej podstawie i kto wyznacza kapitana zespołu, ale jeżeli stoi za tym trener... no coż, chyba nic więcej mówić nie trzeba

9

@Barthez_94 Myślisz że Puyol potrzebowałby opaski kapitańskiej do rozstawienia kolegów po kątach? Podejrzewam, że nawet jakby Pique był wtedy kapitanem to Carles poszedłby i zabrał zapalniczkę w El Clasico. Myślę, że danie opaski Gerardowi czy komukolwiek innemu nie spowoduje że zaczną zachowywać się znacznie inaczej niż teraz.

0

@KamQiX Masz racje, ale właśnie opaska powinna trafiać w ręce takich osób które wiedzą jak się zachować i mają zdolności i siłę przebicia, i powinni ją nosić jako nagrodę i wzór do naśladowania

0

@Barthez_94 No tak bo Pique to jest wzór do naśladowania. Zwłaszcza w mediach społecznościowych.

0

@lukaszbarca15 Podobnie Messi

0

@Barthez_94 A co takiego Messi zrobił?

0

@lukaszbarca15 Ostatnia wypowiedź po meczu reprezentacji że nie bedzię brał udziału w korupcji? Czy jakoś tak? Nikt nie jest święty, liczy się postawa na boisku

0

@Barthez_94 Powiedzial tylko prawdę.

1

@Barthez_94 Pique powinien być kapitanem już wtedy jak był nim Iniesta , kapitan to musi byc ktoś kto umie czasem zje...ć cały zespół za złą gre i zmotywować do działania ,Iniesta tego nie miał Messi tez nie ma

0

@Cwaniak4 nic dodać nic ująć, obecnie nasz kapitan jest odzwierciedleniem trenera

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?