La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1366 Culés

konto usunięte

2

Valverde

Gość, który prawie nie przegrywa w lidze pod wpływem nacisku opinii publicznej, kibiców (inna sprawa, że jak jest na to podatny to nie powinien być trenerem) wystawił raz taki sklad jaki chcieli kibice i przegrał już w pierwszym ligowym meczu w sezonie XD wszędzie sami znawcy

Tak, wiem że trener nie jest tylko od wystawienia 11... Mam na myśli, że kibice(wiekoszosc hejtujacych) nie mają pretensji o założenia taktyczne, a TYLKO O WYSTAWIONY SKŁAD

2

@Deltta Gość nie przegrywa w lidze dzięki Messiemu więc to nie jest jego sukces :)

0

@PatrykBarcelona O ile się nie mylę, Messi jest w jego drużynie więc?

0

@skubi99 Za sukcesami w lidze stoi Messi , a nie Valverde.

0

@PatrykBarcelona Hahahaha

0

@skubi99 tak Cię to bawi?

1

@Trojanek23 No jego wpis o tym ,że za sukcesem w lidze stoi Messi. No to jest taka głupota i w sumie nawet bezczelność i nie uszanowanie pracy reszty zawdoników, sztabu i trenera. To mnie bawi, a dlaczego pytasz?

0

@skubi99 A czy ja powiedziałem że sukcesy w lidze są tylko i wyłącznie dzięki Messiemu? Każdy normalny kibic ci powie że gdyby nie Messi to w zeszłym sezonie byśmy nie zdobyli mistrzostwa bo w niektórych meczach gdyby nie Messi to mielibyśmy więcej niż 3 porażki w sezonie ligowym.

0

@PatrykBarcelona To już jest tylko i wyłącznie gdybanie. "Każdy normalny kibic " czyli taki jak ty mam rozumieć?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?