La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1401 Culés

0

Pany, lecę wizzair w przyszłym tygodniu. Wiem, że mają nowe widełka co do bagażu podręcznego. Mam w informacji, że można wziąć plecak do 10kg. Moje pytanie brzmi czy jak wezmę torbę sportowa nie przekraczającą 10 kg to będzie git?

1

@Katalończyk 99 powinno być git chyba, że trafisz na jakiegoś sluzbiste przy kontroli

konto usunięte

1

@Katalończyk 99 Zarzuć ją na ramię, przyłóż do siebie i trzymaj po przeciwnej stronie pracownika, któremu będziesz pokazywał dowód osobisty. Do tego nie ustawiaj się jako jeden z pierwszych w kolejce do bramki, tylko gdzieś po środku, albo i dalej. Wówczas masz praktycznie 100% pewności, że nawet nie rzucą okiem na Twoją torbę. Skupiają się gł. na walizeczkach z kółkami.

Sam w tym roku zrobiłem taki myk i ich wykiwałem, bo torba przekraczała limit dot. wymiarów.

0

@LuisSalvano a to nie jest tak, że jak przejdziesz kontrolę to mogą Cię cmoknac?

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 Mówisz o odprawie celnej? Ona to swoją drogą, ale ich nie interesują wymiary Twojego bagażu, tylko zawartość. Natomiast tuż przed wejściem na pokład wchodzisz przez bramkę obsługiwaną przez danego przewoźnika. A jak wiemy - każdy przewoźnik ma inny regulamin dot. bagażu podręcznego. Jak już ich ominiesz, to w samolocie mogą - jak sam dobrze napisałeś - cmoknąć Cię.

0

@LuisSalvano aa ok dzięki :D no torba sportowa ale z tych nie rzucających się w oczy i dość lekka :D dzięki Tobie i @goldenboy za odpowiedz

konto usunięte

0

@Katalończyk 99 No właśnie ja też z taką sportową latam :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?