- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1337 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
53 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
9
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1337 Culés
4
Z przykrością obserwuję to co dzieje się z KSW. Pamiętam jeszcze formułę turniejową, super sprawa. Poziom walk na naprawdę wysokim poziomie, nazwiska, które "wyrobiły się" na naszych oczach-Khalidov, Błachowicz, Materla. Nasza rodzima organizacja stała się ważnym graczem na rynku MMA, ale można odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie zależy im tylko i wyłącznie na rozgłosie. Zatrudnianie celebrytów pokroju Popka czy tego aktora z produkcji Vegi jest szczytem kompromitacji federacji. Skoro sukces federacji przyniósł aspekt stricte sportowy, to po co z tego rezygnować? Ja rozumiem, że gwiazda zwiększa zainteresowanie produktem, ale niech będzie to gwiazda związana ze sportem jak Pudzianowski, Kołecki, Nastula, Janikowski czy Lesnar w UFC. W ostatnim czasie trafiły się nam perełki w postaci Soldicia, Parnessa czy Erbsta. O ile dwóch pierwszych zawodników federacja w jakiś tam sposób "promuje", o tyle z Kleberem nie przedłużyli kontraktu. To tylko pokazuje, że samymi umiejętnościami się nie przebijesz, a szkoda, bo Kleber był gwarantem dobrego widowiska. Życzę opamiętania Kawulskiemu i Lewandowskiemu i apeluję o powrót do macierzy-rywalizacja sportowa jako fundament polityki federacji.
0
@Kajtek77 Do formuły turniejowej KSW nie powróci, nie ma na to szans, któryś z włodarzy już o tym mówił. Co do tego, że KSW zatrudnia takich gości jak Oświecimski, Popek czy Akop Szostak to pełna zgoda, dla nich nie powinno być tam miejsca, rozgłos rozumiem, ale tak jak piszesz można to robić nazwiska mi związanymi ze sportem. Co do Klebera, to KSW oferowało mu za małe pieniądze i dlatego on nie zgodził się przedłużyć kontraktu, zwyczajnie jego medialność jest za mała w stosunku do jego umiejętności, no niestety, ale Kleber im hali nie wyprzeda, a trzeba pamiętać, że to jednak biznes.
0
@skubi99 Ale mi absolutnie nie chodzi o powrót do formuły turniejowej! Bardziej chodzi mi o zwiększenie rywalizacji, nie sprowadzanie zawodników na nabijanie statystyk zawodnikom na kontrakcie. Z Kleberem jasne, tak było, ale nie były to niewiadomo jakie pieniądze.