- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
9
Powinno jeszcze zostać dodane: "...rządu, życia w dostatku i szacunku wśród narodu."
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/69280264_2591781014188606_3490017088163020800_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQla2J1RGNkg_57NevAiTsoGmvoTZNKB4Gehw2MJ-xtiDLFagUdVGhpfwkIXivFojsk&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=15271a67ad0b520cff6cd0e7183aabda&oe=5DCBB934
0
@macio_944 i motoryzacji.
7
@Ghotti
i ekstraklasy
0
@macio_944 o tototot.
2
@macio_944 Najgorsze jest to, że człowiek już nie wie czy to fejk czy prawdziwy pasek :)
3
@macio_944 I Karolaka
10
@macio_944 Przerażające jest to, że naprawdę większość Polaków i to wydawałoby się inteligentnych myśli, że powiedzmy, gdy my mamy wzrost PKB 2%, a Niemcy 1% to nasza gospodarka rośnie szybciej niż niemiecka.
Ale nie patrzą na to, że PKB Niemiec powiedzmy na 2017 rok wynosił 3,677 tryliarda USD, a PKB Polski 524,5 miliarda USD, więc tak naprawdę mnożąc wzrost PKB w procentach przez faktyczny stan PKB to Niemcy i tak "rosną" dużo szybciej niż Polska.
0
@TheNekro94 E co ty, przecież u nas taki dobrobyt, że to niemiaszki do nas przyjeżdżają, a nie my do nich. Oh wait...
10
@macio_944 W czasie gdy TVP mówiło o wzroście, którego zazdroszczą nam Niemcy, kolejny Janusz kupował od handlarza Passata rocznik 2005 z przebiegiem ̶4̶0̶0̶ ̶0̶0̶0̶ 220 000 sprowadzonego z Niemiec bo tam samochód nie spełniał żadnych norm i został oddany na złom.
0
@macio_944 jak ja nie lubie takiej manipulacji... Niemcy PKB 52 tys dolców, Polska 15 tysiecy, dwukrotnie nam wzrośnie PKB a dalej bedzie prawie 2 razy niższe niz w Niemczech ;)