- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1160 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
42 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1160 Culés
2
Coutinho odszedł,kilkanaście milionów na pensji zaoszczędzone.
Rakieta do Juve,kolejne kilka milionów zaoszczędzone.
Dembele włączony w transfer Neymara,kolejne miliony zaoszczędzone.
Wszystko pod transfer Neymara.
Zobaczymy czy się sprawdzi.
5
@patrykzmc2000 No tak z tym, że Rakitic do żadnego Juve nie pójdzie a Dembele nie będzie włączony w transfer którego nie ma :D
0
@patrykzmc2000 "Włączyć" to oni mogą widelec w gniazdko. Nie ma szans, żeby w tym sezonie Dembouz się ruszył z Barcy.
0
@Bykunn Ja nie napisałem,ze tak będzie. Tylko o transferze Neymara cisza. Może cisza przed burzą. Dopóki nikt z klubu nie powie,ze okienko uważają za zamkniete to wtedy będzie można uznać,ze takiego transferu nie będzie. Dopóki nikt nie przeczy to wszystko jest możliwe i nie wierze,ze nie złoża jeszcze jakiejś mocnej oferty za Neymara.
A o transferze Rakiety nie będę się wypowiadał bo nie wiadomo jak będzie,ale uważam ze jego czas w klubie się kończy :)
0
@Grzesior667 włączyć widelec w gniazdko ?? o.O
O matko bosko
0
@patrykzmc2000 Kolego jakbyś zobaczył dałem cudzysłów do słowa włączyć. Więc z kontekstu powinieneś się domyślić, że chodzi o włożenie.
0
@Grzesior667 Nawet ten cudzysłów nie zmienia faktu,ze to nie miało kompletnie żadnego sensu.
Włożyć a włączyć to raczej dwa inne wyrazy wiec dlaczego każesz mi się domyślać,ze chodziło o to samo :/
0
@patrykzmc2000 My bad. Postawiłem na równi "włączyć" i "podłączyć", jeżeli byłby to ten drugi wyraz miałoby to sens. A tak to masz rację. Mea culpa.
1
@Grzesior667 najlepszym się zdarza ;)