La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

2

Nie będę zaskoczony jeśli Leo nie pojedzie z drużyną do Pampeluny. Dla niego sezon zacznie się pewnie po przerwie na kadrę. W tym czasie dojdzie do pełnej sprawności fizycznej.

0

@Jordi10 Ciekawe kiedy gruby wróci

0

@Coutinho007 Dembele kiedy wróci - oto jest pytanie ^^

0

@Konradomoreno Nie musi wracać :p A jak już to w PSG niech sobie wraca czy w jakimś innym Bayernie

1

@Konradomoreno Moim zdaniem Dembuś powinien martwić się o miejsce już nawet nie wyjściowym składzie ale i na ławce.
Myślę, że debiut Ansu i dobra gra Pereza mogły być sygnałem ostrzegawczym wysłanym w kierunku Osmana: słuchaj koleżko są alternatywy w zespole....

konto usunięte

0

@Jordi10 W tym meczu to i Dembele by dobrze zagrał, bo było sporo miejsca. Wychowankowie zagrali fajnie i odważnie. Mam nadzieję, że dostaną więcej szans, Puig też...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?