La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1703 Culés

konto usunięte

9

Śmieszne jest to jakie poruszenie stało się faktem po pożarze katedry Notre-Dame. Palą się płuca Ziemi i naprawdę dopiero po spaleniu się tak ogromnego obszaru cokolwiek się ruszyło. Ludzie naprawdę nie potrafią wybrać nadrzędnych wartości.

2

@Kurkmen Słabe, że ludzie gonią za postępem technologicznym. Wymyślają nowe rozwiązania, a jak mają okazję matce naturze odwdzięczyć się za piękno istnienia to nie każdy potrafi wykonać gest. Są jakieś zrzutki w internecie na pomoc przy gaszeniu pożaru?

0

@Kurkmen" ...nie potrafią wybrać nadrzędnych wartości." może nie tyle nie potrafią co raczej nie chcą.

0

@Kurkmen Palą się bo ktoś podpalił to nie możliwe żeby Amazonka sama z siebie się paliła przecież wilgotność jest tam ogromną i często pada deszcz, więc albo ci rolnicy wypalają szkodliwymi substancjami albo pseudoekolodzy mieszają swoje palce w tym

konto usunięte

0

@lucas/catalan ktoś jak zawsze ma w tym swój interes. Niestety, ale sami się zniszczymy.

konto usunięte

1

0

@Kurkmen Nie ludzie ogólnie, tylko media. Jak się paliła Notre Dame to na wszystkich stacjach cały czas o tym trąbili. Teraz od czasu do czasu coś wspomną, że jakiś lasek się pali i w sumie tyle. W telewizji nawet żadnego nagrania nie widziałem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?